جمعه 12 خرداد 1396 - ساعت: 21:38
5
10

قبلاً توی "درباره من" گفتم که از ریاکاری بسیار بدم میاد. فرقی نمی‌کنه که شخص باشه، شرکت باشه، سازمان باشه و یا دولت!
همتون هم دیدین که زمان انتخابات و یا زمان راهپیمایی‌ها که تلویزیون و کلاً صدا و سیما داره مردم رو تشویق می‌کنه و با مردم مصاحبه می‌کنه (مثلاً) همه نوع فرهنگ‌هایی رو داره نشون میده. از بچه گرفته، نوجوون، جوون، پیر و ... . خب مشکلی ندارم واقعاً. مشکل اصلیم اینه که چرا فقط موقع راهپیمایی و انتخابات و ... دارن نشون میدن؟ چرا خانم‌های با فرهنگ متفاوت رو نشون میدن؟ نمی‌خوام بگم خانم‌های بدحجاب. چون از نظر فرهنگ اونا اینطوریه و من این حق رو ندارم که در مورد فرهنگ اونا حرفی بزنم و بگم مثلاً بدحجاب. چرا آقایونی که با تیپ و ظاهر دلخواه خودشون هستن رو نشون میدن؟

البته منظورم این نیست که اونا رو نباید نشون بدن! برعکس، منظورم اینه که چرا فقط توی این موارد نشون میدن که بگن مثلاً ما کشور آزادی هستیم و فرقی نمی‌کنه برامون فرهنگ‌های مختلف و ... .
چرا همیشه نشون نمیدن؟ به نظرم این بی احترامی به مردم هست. همه ما جزء ایران هستیم و حق داریم. این محدودیت‌ها و توهین‌ها از نظر من قابل قبول نیست و هر چقدر هم که بتونم اعتراض می‌کنم. یکی از بدی‌های ما مردم ایران اینه که اعتراض نمی‌کنیم! همیشه هر چیزی رو گفتن قبول می‌کنیم. از حق خودمون دفاع نمی‌کنیم.
ولی من هر چقدر که در توانم باشه از حق خودم دفاع می‌کنم.

نظرات دیگران (5)
حرف انسان حق باشد حتی تو گونی هم برود باکی نیست. و حرف شما در مورد ریاکاری صدا و سیما حق هست.
من خودم وقتی تی وی میبینم جدیدا انقدر اعصابم داغون میشه که خاموشش میکنم.
به جاش مستند از شبکه های خارجی میبینم.
یعنی صدا و سیما میگه همه چی آرومه من چقدر خوش وقتم و... از اون و مردم زیر تیغ عدم بازرسی و بی کفایتی دولت هستند.
چرا رسانه ما مثل رسانه خارجی ها جرات این را ندارد یک اعتراض مخالف نظام پخش کند، یعنی ما فرشته هستیم و هیچ گناهی نداریم! این یعنی ریاکاری.
Iman
پنجشنبه 17 آبان 1397 - ساعت: 22:43
پاسخ
همایون
#24
صدا سیما رو در یک کلمه میتوان توصیف کرد.خود فروخته.الان کسی نیست که ندونه صدا سیما همش دروغ پخش میکنه.هرکسی یه تلگرام یا اینستاگرام روی تلفن همراهش داره و اخبار مربوطه رو حتی زودتر از صدا سیما متوجه میشه.صدا سیما فقط خودش رو برای مردم رسوا میکنه و کسی بهش اعتماد نداره.بی اعتمادی بزرگترین ضربه ییست که صدا سیما میتونه به خودش بزنه
همایون
پنجشنبه 14 دی 1396 - ساعت: 01:46
پاسخ
سید اشکان
#1
مجید دلبندم...
تو که نمی دونی صدا سیما زیر نظر دولت نیس چرا نظر میدی؟! جهت اطلاع بهت بگم رئیس صدا سیما توسط رهبر انتخاب میشه و دولت هیچ دخالتی تو محتوای تولید شده ش نمی تونه بکنه...
تو که کامنتم رو اجازه نمی دی نمایش داده بشه ولی لااقل برای اینکه تو گونی نری پستت رو پاک کن.
سید اشکان
سه شنبه 13 تیر 1396 - ساعت: 09:41
پاسخ
امین بهرامی
#2
اینم نکته‌ای بود که دقت نکرده بودم :-). خب عنوان پست رو عوض میکنم که این سوتی من (دولت و صدا و سیما) هم درست بشه :-) اسمشو میزارم ریاکاری صدا و سیما. خوبه؟
بعد جریان گونی. من دوست دارم به چیزایی که اعتراض دارم اعتراض کنم. حتی اگه به گونی ختم بشه :-)
امین بهرامی
سه شنبه 13 تیر 1396 - ساعت: 09:49
در پاسخ به #1
پاسخ
سید اشکان
#3
:+1:
سید اشکان
سه شنبه 13 تیر 1396 - ساعت: 09:55
در پاسخ به #2
پاسخ
تو هم اگر حرفی داری بزن
ایمیلت منتشر نمیشه، فقط برای داشتن اطلاعات بیشتره
پاسخ به
#
#