هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو

مطمئناً براتون پیش اومده که می‌خواید در مورد کسی انتقاد کنید و بنا به هر دلیلی نمی‌تونید رو در رو بهش بگید. شاید دوستان و افرادی که من رو می‌شناسن و یا حتی مشتری‌های من، بخوان از عیب‌های من بهم بگن و از من انتقاد کنند.
منم این قسمت رو برای همین گذاشتم که هر کسی هر چیزی دوست داشت بهم بگه. حتی شما دوست عزیز که چند سال پیش هر کاری کردم عیبمو نگفتی؛ هنوز منتظرم که عیب‌هامو بدونم.

در مورد ارسال انتقاد اصلاً اجباری نیست که من بدونم تو کی هستی که داری پیام میدی. برای اینکه مطمئن هم بشی که من سعی نمی‌کنم بدونم کی هستی، پس موقع ارسال انتقاد حتماً از فیلتر شکن استفاده کن که IP اینترنتی که ازش داری استفاده می‌کنی عوض بشه که ندونم از کدوم شهر هستی.

ممکنه بعضی‌ها از من انتقاد کنند و نیاز باشه که من هم جواب بدم بهشون. ولی نمی‌خوان که من بدونم کی بوده که بهم پیام داده. خب فقط کافیه که موقع ارسال انتقاد، تیک مربوط به گزینه "می‌خوام جوابش رو بدونم" رو بزنید. اینطوری یه کد رهگیری بعد از ارسال بهتون نشون داده می‌شه که می‌تونید بعد بیاید چک کنید که من چی بهتون جواب دادم. فقط یادتون باشه که کد رهگیری رو حتماً یادداشت کنید یا جایی ذخیره کنید برای خودتون.

مشتریان و افرادی که براشون پروژه‌هایی هم انجام دادم، در صورتی شکایتی یا ناراحتی‌ای از بنده داشتن، حتماً بهم بگن که پیگیری کنم و اگر مشکلی بوده، سریع رفع بشه.

???
کد رهگیری
??
از من انتقاد کن
پیگیری انتقادات
اگر موقع ارسال انتقاد می‌خواستی که جواب من رو هم در مورد انتقادت بدونی، می‌تونی کد رهگیری که بهت دادم رو اینجا وارد کنی و اگر جواب دادم، ببینی.